07 02 2018

Ziemas dienesta nakts dežūra

Sākot Ziemas dienesta nakts dežūru, pilsētā nodarbinātas 10 ziemas dienesta sniega tīrīšanas vienības – 5 smagās automašīnas/ sniega tīrītāji ar pretslīdes materiāla kaisītājiem, 2 riteņtraktori ar frontālajām sniega lāpstām, 2 mazgabarīta riteņtraktori ar frontālo kausu (Bobcat) un 1 mehāniskā tīrīšanas traktorvienība, kas attīra velobrauktuves no sniega. Šobrīd traktortehnikas vienības pastiprināti strādā uz C klases ielām, attīrot pilsētas un Pārventas stāvlaukumus un ielu kabatas no sniega.

Visas nakts garumā tiks turpināta A, A1, B un C ielu klašu kaisīšana ar tehniskās sāls materiālu.

Sinoptiķi šonakt nokrišņus nesola, bet temperatūrai pazeminoties, ceļu segumi piesals.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki veic intensīvu un apzinīgu darbu, lai ceļu segumi Ventspils pilsētā būtu savlaicīgi notīrīti un iedzīvotājiem būtu ērta un droša pārvietošanās.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem – pilsētas teritorija no sniega tiek attīrīta pakāpeniski, snigšanas gadījumā ziemas uz ceļiem tiks atkārtoti sūtīta smago automašīnas/ sniega tīrītāju ar pretslīdes materiāla kaisītāju tehnika.

Atgādinām, ka ielas tiek tīrītas prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs. Sniega snigšanas gadījumā, darbs pilsētā tiks turpināts visas dienas un nākamās nakts garumā.

Ziemas laikā Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

[top]