04 08 2023

Vasaras brīvlaikā skolēniem tiek nodrošināta darba pieredze

Pašvaldības SIA «Ventspils labiekārtošanas kombināts» skolēnu vasaras brīvlaikā nodrošina darbu kopskaitā 30 Ventspils izglītības iestāžu audzēkņiem. Skolēni pieņemti darbā īslaicīgai nodarbinātībai Ventspils Piejūras kempingā, šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a, kā arī Ventspils Zilā karoga pludmalē.

Lai nodrošinātu skolēniem iespēju vasaras brīvlaikā nopelnīt, kā arī iegūt pirmo darba pieredzi, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” jau vairākus gadus iesaistās Nodarbinātības valsts aģentūras bērnu un jauniešu nodarbinātības programmā, ko ik gadu līdzfinansē Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Ventspils Piejūras kempingā skolēnu vasaras brīvlaikā tiek nodrošinātas 18 darba vietas, katrā kalendārās vasaras mēnesī nodarbinot 6 jauniešus. Viņu darba pienākumos ietilpst gultu klāšana kempinga mājiņās, teritorijas uzkopšanas darbi, kā zāles pļaušana, ravēšana un palīgdarbi administrācijā.

Gan Ventspils Zilā karoga pludmalē, gan arī šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Siguldas ielā 8a un Jēkaba ielā 47 katru vasaras mēnesi darbā tiek pieņemti 2 skolēni. Ventspils pludmalē jauniešiem tiek uzticēta gājēju laipu un pārģērbšanās kabīņu attīrīšana no smiltīm, zemē nomestu atkritumu savākšana, kā arī bruģa starpās ieaugušās zāles ravēšana Ventspils pludmales centrālās ieejas zonā. Savukārt šķiroto atkritumu savākšanas laukumos skolēni palīdz uzturēt kārtību un tīrību, kā arī iesaistās klientu kustības organizēšanā un citos ikdienas darbos.

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt ziņu uz e-pasta adresi vlk@ventspils.lv vai zvanīt pa tālr. 63622747.

[top]