26 06 2019

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” viesojas Ventspils Jaunrades nama vasaras nometnē

Pagājušajā nedēļā pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” viesojās Ventspils Jaunrades nama vasaras nometnē “Ķeram vasaru aiz astes”, lai ar nometnes dalībniekiem izspēlētu nesen izveidotās vides spēles.

Viena no spēlēm, ko pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” piedāvāja uzspēlēt nometnes dalībniekiem, bija lielformāta grīdas spēle EKOcirks. Spēle pēc savas darbības principa atgādina visu iecienīto bērnības spēli “Cirks” – tikai ar savu specifiku – galvenās darbības norit ap un par atkritumiem. Ar šo spēli ventspilnieki varēja iepazīties jau Piektdienas vakara pastaigas laikā šī gada maijā.

Otra spēle, kas plašākai publikai tika atrādīta pirmoreiz, ir pavisam kas jauns – spēle apvieno atkritumu apsaimniekošanas un IT jomu. Spēles dalībniekiem ir iespēja iejusties loģistikas speciālistu lomā un izveidot atkritumu savākšanas maršrutu, dodot mazam robotiņam – Ozobotam, attiecīgas komandas. Ar spēles palīdzību tās dalībnieki var iepazīties ar izveidoto atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūru Ventspils pilsētā un galvenais – izprast atkritumu apsaimniekošanas procesus kopumā. Spēle izveidota sadarbībā ar Ventspils pilsētas Domi.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ar gandarījumu atzīst, ka lielākā daļa vasaras nometnes “Ķeram vasaru aiz astes” dalībnieku spēlēs piedalījās ar lielu aizrautību.

Arī turpmāk pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” plāno viesoties skolās, lai iepazīstinātu ar jaunizveidotajām spēlēm un izrunātu citus ar atkritumu apsaimniekošanu saistītus jautājumus, papildinot skolēnu zināšanas vides jautājumos.

Ceram, ka iegūtās zināšanas palīdzēs jaunajai paaudzei pret vidi izturēsies ar lielu atbildību!

Sīkāku informāciju par atkritumu apsaimniekošanu varat uzzināt:

[top]