07 02 2018

Notiek intensīva ielu attīrīšana no sniega

Šodien Ventspilī nokrišņu daudzums sniega veidā vairākkārt pārsteidza iedzīvotājus, pēc stiprā sniegputeņa pilsētā  atsākta intensīva sniega tīrīšana un ielu kaisīšana ar pretslīdes materiālu.

Šodien nodarbinātas 8 ziemas dienesta sniega tīrīšanas vienības – 4 smagās automašīnas/ sniega tīrītāji ar pretslīdes materiāla kaisītājiem, 2 riteņtraktori ar frontālajām sniega lāpstām, kas veic C klases ielu tīrīšanu kā arī 2 mehāniskās tīrīšanas traktorvienības, kas turpina veloceliņu tīrīšanu, attīrot velobrauktuves no sniega.

Šobrīd sniega tīrīšanas darbi tiek turpināti attīrot A, A1, B un C klases ielas, veicot arī kaisīšanu ar tehniskās sāls materiālu.

Plānots, ka ziemas dienests savu darbu turpinās visas nakts garumā, no sniega attīrot pilsētas stāvlaukumus un ielu kabatas, kā arī galveno ielu klases.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem – pilsētas teritorija no sniega tiek attīrīta pakāpeniski, snigšanas gadījumā ziemas uz ceļiem tiks atkārtoti sūtīta smago automašīnas/ sniega tīrītāju ar pretslīdes materiāla kaisītāju tehnika.

Atgādinām, ka ielas tiek tīrītas prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs. Sniega snigšanas gadījumā, darbs pilsētā tiks turpināts visas dienas un nākamās nakts garumā.

Ziemas laikā Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

 

[top]