06 01 2020

No zīmējumiem tapis 2020. gada kalendārs

Ar krāšņa, interesanta un bērnu zīmējumiem bagāta 2020. gada kalendāra izveidošanu noslēdzies pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotais zīmējumu konkurss “Vide ap mani!”.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” laika posmā no 25. oktobra līdz 22. novembrim aicināja vispārizglītojošo skolu audzēkņus piedalīties konkursā “Vide ap mani!”. Konkursa uzdevums bija uzzīmēt un aprakstīt mums apkārt esošo vidi – floru un faunu. Konkursā “Vide ap mani!” piedalījās astoņas skolas, kopumā iesniedzot turpat 200 zīmējumus. No 61 komisijas izvēlēta zīmējuma tika izveidots 2020.gada kalendārs un stāstījums par mums apkārt redzamo bērnu acīm.

Kalendāru par piedalīšanos konkursā un arī individuālu balvu šogad saņēma visi zīmējumu autori, kuru darbiņi ir iekļauti 2020. gada kalendārā. Savukārt pieci zīmējumu autori ir izcīnījuši galvenās balvas – klases ekskursiju 400 EUR vērtībā. Galvenās balvas ir aizceļojušas uz Ventspils 4. vidusskolu, Mākslas skolu, Centra sākumskolu, Ventspils 6. vidusskolu un Ventspils 2. vidusskolu.

Par kopīgi paveikto darbu sakām visiem lielu paldies un ceram, ka arī nākamajos konkursos piedalīsies tikpat liels dalībnieku skaits, un kalendāra izveide kļūs par katra gada noslēguma tradīciju!

[top]