02 12 2021

Konkurss “MANA “ZAĻĀ” EGLĪTE!”

Klāt brīnumainais Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad apkārt jau sāk virmot mandarīnu un piparkūku smarža, uzburot svētku noskaņu.  Ar īpašu nepacietību šos svētkus gaida paši mazākie – bērni. Lai svētku gaidīšanas laiks būtu darbīgāks, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina pirmsskolas iestāžu audzēkņus piedalīties konkursā “MANA “ZAĻĀ” EGLĪTE!” un izveidot savu eglīti pašu rokām.

Nu jau ceturto gadu pēc kārtas pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina pirmskolas izglītības iestādes piedalīties konkursos, kuru tēmas ikreiz ir ap un par vidi. Šī gada konkursa tēma  – viens no Ziemassvētku simboliem – eglīte, kas būtu gana “zaļa”, jo uzmeistarota no jau izmantotiem materiāliem, un galvenais – pašu rokām. Lai svētku eglīte būtu vēl krāšņāka, to var izrotāt arī ar pašu veidotiem rotājumiem.

Eglīte jāveido kā grupiņas kopdarbs un tās foto jāiesūta līdz 2022. gada 3. janvārim e-pastā: vlk@ventspils.lv .

Balvu fonds ir ieguldīto pūļu vērts! Galvenā balva – ekskursijas, cita pasākuma vai sen kārotas lietas iegāde (pēc uzvarētāja izvēles) apmaksa 300 EUR vērtībā, kā arī veicināšanas balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”.

Nenokavē – starts jau 1. decembrī! Eglītes foto līdz 2022. gada 3. janvārim (ieskaitot) jānosūta pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” .

Uzbursim Ziemassvētku sajūtu kopā! Sīkāka informācija nolikumā.

[top]