30 01 2018

Atsākti sniega tīrīšanas darbi

Uzsniegot sniegam, no 29. uz 30. janvāra, Ventspilī uzsākta sniega tīrīšana un ielu kaisīšana ar pretslīdes materiālu.
Nakts laikā no pulksten 1:00 tika nodarbināts 7 ziemas dienesta sniega tīrīšanas vienības – 4 smagās automašīnas/ sniega tīrītāji ar pretslīdes materiāla kaisītājiem, viens riteņtraktors ar frontālo sniega lāpstu pilsētas stāvlaukumu un ielu kabatu attīrīšanai un 2 mehāniskās tīrīšanas traktorvienības, kas no rīta uzsāka veloceliņu tīrīšanu, attīrot velobrauktuves no sniega, šobrīd sniega tīrīšanas darbi tiek turpināti ceļu segumu tīrīšanas un kaisīšanas darbi, kas veic galveno ceļu A, A1 un B klases ielas kaisīšanu ar tehniskās sāls materiālu.

Darbs pilsētā tiks turpināts visas dienas garumā, turpinot attīrīt mazāk nozīmīgākās B un C klases ielas.

Atgādinām, ka ielas tiek tīrītas prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs. Sniega snigšanas gadījumā, tiks atsākta intensīva sniega tīrīšana no visiem pilsētas ceļiem.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” īpašumā šobrīd kopumā ir 12 sniega tīrīšanas vienības. Nepieciešamības gadījumā (ekstremāla sniega daudzuma palielināšanās) tehnikas vienību skaits var tikt palielināts, ar 15 papildus traktortehnikas vienībām, piesaistot ārpakalpojumu.

Ziemas laikā Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

 

[top]