13 05 2018

Atklāta komunālā ielu uzkopšanas tehnika CityCat 1000

Sestdien, 12. maijā Lielajā laukumā tika atklāta un demonstrēta jauniegādātā PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” komunālā ielu uzkopšanas tehnika CityCat 1000. Pilsētas ietvju un ielu uzkopšanas komunālo tehniku ar putekļu vakuma savācējiekārta ražota tepat Ventspilī SIA “Bucher Municipal” rūpnīcā.

 

 

Pasākuma laikā ventspilniekiem bija iespēja klātienē iepazīties ar jaunās komunālās ielu uzkopšanas tehnikas CityCat 1000 uzkopšanas procesu un uzzināt vairāk par  SIA “Bucher Municipal” rūpnīcas veikumu.

Pasākumā piedalījās Ventspils domes vadība A. Lembergs un D. Ošenieks, PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” izpilddirektors R. Veidemanis, SIA “Bucher Municipal” rūpnīcas vadītājs M. Brakanskis un tehnikas izpatītāja A/S “Ferrus” valdes loceklis R. Rāviņš.

Kompaktā CityCat 1000 komunālā tehnika paredzēta darbam lielos apjomos, Ventspilī, apmācītu tehnikas vadītāju pavadībā, tās uzdevums būs attīrīt pilsētas ietvju, veloceliņu, laukumu un  skvēru teritorijas. Tehnikas nelielais izmērs ļaus to izmantot sarežģītos apstākļos, grūti pieejamās vietās un aktīvā satiksmē, pie tam inovatīvais tehnoloģiju aprīkojums darbības laikā recirkulē iekārtai nepieciešamo ūdens daudzumu, samazinot nepieciešamību bieži uzpildīties, tādējādi samazinot negatīvo ietekmi uz vidi. Vakuuma slaucīšanas iekārta ir universāla – ar to ir iespējams veikt ielu uzkopšanu un lapu savākšanu, tās darbība nodrošina netīrumu pacelšanu neatkarīgi no virsmas veida un reljefa, darba procesā neveidojot putekļu mākoni.

[top]