03 12 2018

Aktuālā informācija par sniega tīrīšanu

Dienas laikā, laika apstākļiem kļūstot siltākiemunmitrumamuz ceļa vienlaicīgi piesalstot,veidojās grūti pamanāms apledojums, jeb tā saucamais “melnais ledus”. Autovadītāji aicināti būt īpaši uzmanīgi uz ceļiem!

Parādība“melnais ledus” pilsētā nav bieži ierasta, jo pie esošajiem laika apstākļiem parasti apledojums neveidojas. Šāds apledojumsuz ceļiem veidojas lokāli, mazos posmos un ir īslaicīgs, apledojumi briežiem izveidojas un pazūd 30 minūšu laikā.

Laiuzlabotu situāciju, dienas laikā pilsētājau no 15:00, darbu uzsāka 4smagās automašīnas, kasveicatehniskās sāls kaisīšanu uz galveno A, A1 un B klašu ielām, kā arī pēc p/i “Komunālā pārvalde” lūguma, tika nozīmēta viena traktortehnikas vienība iekšpagalmu tīrīšanai.

Šobrīd darbu turpina 2 smagās automašīnas ar tehniskās sāls kaisīšanu.

Atgādinām, ka Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli, nepieciešamības gadījumā tehniskās sāls kaisīšanas darbi tiks turpināti, lai no rīta braucamās daļas būtu atbilstošas labai braucamajai kvalitātei. 

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” dežūrtālrunis – 26390623.

[top]