17 12 2018

Aktuālā informācija par sniega tīrīšanu 8:00

Naktī no svētdienas uz pirmdienu visā Latvijas teritorijā nokrišņiem sniega veidā nonākot uz zemes, veidojās 10 cm bieza sniega sega.  PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Ziemas dienests visas nakts garumā veica ielu attīrīšanu no sniega.  Nakts laikā pilsētā darbu veica 4 smagās automašīnas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisītājiem uz galvenajām A, A1 un B klašu ielām, divas smagās traktortehnikas ar sniega lāpstām uz C klases ielām, kā arī no plkst. 6:00 tika uzsākta veloceliņu mehāniskā attīrīšana ar divām traktorvienībām.

Šobrīd ielu tīrīšana tiek turpināta ar smagās traktortehnikas vienībām uz C klases ielām un pilsētas teritorijā no sniega tiek attīrīti stāvlaukumi un ielu kabatas.

Šīs dienas laikā Latvijas teritorijas lielākajā daļā debesis klās bieza mākoņu sega, Ventspilī gaidāms neliels īslaicīgs sniegs. Pūtīs mērens dienvidaustrumu vējš. Autovadītājiem jāņem vērā, ka ceļi vietām var būs slideni un brīžiem snigšanas laikā var tikt apgrūtināta redzamība. Gaisa temperatūra – 1.

Nepieciešamības gadījumā PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” nodrošinās ceļu attīrīšanu no sniega visas dienas garumā.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem – pilsētas teritorija no sniega tiek attīrīta pakāpeniski, snigšanas gadījumā uz ceļiem tiks atkārtoti sūtīta smago automašīnas/ sniega tīrītāju ar pretslīdes materiāla kaisītāju tehnika.

Ziemas laikā Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

 

[top]