09 05 2018

Aicinām uz Ventspilī ražotās komunālās ielu tīrīšanas tehnikas atklāšanu

Sestdien, 12. maijā, plkst.13.00 Lielajā laukumā tiks atklāta un demonstrēta jauniegādātā PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” komunālā ielu uzkopšanas tehnika CityCat 1000. Pilsētas ietvju un ielu uzkopšanas komunālo tehniku ar putekļu vakuma savācējiekārta ražota tepat Ventspilī SIA “Bucher Municipal” rūpnīcā. 

 

Pasākuma laikā ventspilniekiem būs iespēja klātienē iepazīties ar jaunās komunālās ielu uzkopšanas tehnikas CityCat 1000 uzkopšanas procesu un uzzināt vairāk par  SIA “Bucher Municipal” rūpnīcas veikumu.

Pasākumā piedalīsies Ventspils domes vadība, PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, SIA “Bucher Municipal” rūpnīcas un A/S “Ferrus” pārstāvji.

Tehnikas iegāde veikta no oficiālā Bucher tehnikas izplatītāja A/S “Ferrus”, kas ir viens no vadošajiem komunālā aprīkojuma un spectehnikas tirdzniecības pārstāvjiem Latvijā. Uzņēmums veic arī tehnikas garantijas un servisa apkalpošanu.

Tā kā, kompaktā CityCat 1000 komunālā tehnika paredzēta darbam lielos apjomos, Ventspilī, apmācītu tehnikas vadītāju pavadībā, tās uzdevums būs attīrīt pilsētas ietvju, veloceliņu, laukumu un  skvēru teritorijas. Tehnikas nelielais izmērs ļaus to izmantot sarežģītos apstākļos, grūti pieejamās vietās un aktīvā satiksmē, pie tam inovatīvais tehnoloģiju aprīkojums darbības laikā recirkulē iekārtai nepieciešamo ūdens daudzumu, samazinot nepieciešamību bieži uzpildīties, tādējādi samazinot negatīvo ietekmi uz vidi. Vakuuma slaucīšanas iekārta ir universāla – ar to ir iespējams veikt ielu uzkopšanu un lapu savākšanu, tās darbība nodrošina netīrumu pacelšanu neatkarīgi no virsmas veida un reljefa, darba procesā neveidojot putekļu mākoni.

CityCat 1000 ražotājs SIA “Bucher Municipal” ir Šveices koncerna Bucher Industries AG apakšuzņēmuma Bucher Municipal meitas uzņēmums, kas ražo komunālos transportlīdzekļus ielu un sniega tīrīšanai privātām un publiskām vajadzībām – slaukāmās mašīnas, uzkopšanas mašīnas ziemai un atkritumu savākšanas mašīnas. Ventspils ražotne ir kļuvusi par lielāko koncerna komunālo automašīnu bāzi, kur strādā ap 200 darbinieku.

[top]