30 08 2023

Noskaidroti akcijas „Vide bez atkritumiem” 39. izlozes uzvarētāji

Trešdien, 30. augustā, noskaidroti atkritumu šķirošanas akcijas „Vide bez atkritumiem” 39. izlozes uzvarētāji – no 880 akcijas kartītēm izlozētas 10 veiksmīgākās, kuru īpašnieki saņems akcijas rīkotāja, pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts”, sarūpētas balvas.

Lai rosinātu Ventspils iedzīvotājus iesaistīties atkritumu šķirošanā, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” jau turpat 20 gadus organizē atkritumu šķirošanas akciju “Vide bez atkritumiem”, izlozes kārtībā divas reizes gadā apbalvojot veiksmīgākos no aktīvākajiem atkritumu šķirotājiem, kas iesnieguši pilnu akcijas kartīti. Galvenās balvas ir viena bezmaksas lielgabarīta (7 m3) atkritumu konteinera uzstādīšana un izvešana, un vienu gadu bezmaksas atkritumu izvešana. Papildu sarūpētas arī dažādas veicināšanas balvas, kā, piemēram, dāvanu kartes no “Jāņa Rozes grāmatnīca”.

Par akcijas dalībnieku neierobežotu reižu skaitu var kļūt ikviens iedzīvotājs, kurš šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 vai Siguldas ielā 8a nodevis atkārtotai pārstrādei derīgus atkritumus – stikla, metāla, skārda vai plastmasas iepakojumus, kā arī metālu vai kartonu. Katram dalībniekam tiek izsniegta speciāla akcijas kartīte, kurā par katru sašķiroto atkritumu nodošanas reizi tiek saņemts zīmogs. Minimālais šķiroto atkritumu daudzums, par kādu tiek saņemts zīmogs, ir 0,1 m3. Dalībnieki, kuri sakrājuši maksimālo zīmogu skaitu – 12, var saņemt abonentmaksas atlaidi vienam mēnesim (daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāji neatkarīgi no deklarēto personu skaita dzīvoklī) vai viena konteinera bezmaksas izvešanu (individuālās mājas). Lai saņemtu abonentmaksas atlaidi un piedalītos izlozē, pilna akcijas kartīte jāiesniedz uzņēmuma norēķinu kasē Pils ielā 12 vai jānodod kādā no šķiroto atkritumu savākšanas laukumiem.

Ar izlozes uzvarētājiem pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sazināsies personīgi. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt ziņu uz e-pasta adresi vlk@ventspils.lv vai zvanīt pa tālr.  63626920.

Pateicamies ikvienam akcijas “Vide bez atkritumiem” dalībniekam par iesaisti un atbildīgu rīcību atkritumu apsaimniekošanā!

[top]