29 08 2018

Ventspils pošas rudens rotai

Lai uzmundrinātu pilsētas iedzīvotāju un viesu možo garu, Ventspils dārznieces turpina pilsētas izrotāšanu ar rudenīgu ziedu rotu, izvietojot pilsētā rudens puķu piramīdas un stādot pilsētas dobēs rudens sezonas laika apstākļiem un noskaņai atbilstošas dažādu krāsu krizantēmas, viršus, kāpostus, ciklamenas.

Pilsētas teritorijā tiks izvietotas 11 rudens ziedu piramīdas, kas pildītas ar dažādu krāsu – baltām, dzeltenām, oranžām un bordo krizantēmām, heiherām. Ziedu piramīdas tiks novietotas Pārventas centrā, Kuldīgas – Ganību – Platās ielu krustojumā drošības saliņā, līdzās vides skulptūrai “Gaismas govs”, Lielā prospekta un Brīvības ielas krustojumā, Rātlaukumā u.c. pilsētā.

Pilsētas apstādījumu dobes tiks papildinātas 2000 dažādām – spilgti košām bordo, rozā, sarkanām un dzeltenām krizantēmām, viršiem, dekoratīvajiem kāpostiem un ciklamenām.

Arī rudenī pilsētas dārzniecēm un puķu sievām darba netrūks – pavisam drīz pilsētas puķu dobes tiks papildinātas ar jauniem 131 505 sīpolpuķu sīpoliem, tostarp vairāk nekā 75 tūkstoši tulpju, vairāk nekā 15 tūkstoši narcišu, 8 900 krokusu, ap 550 hiacinšu, 2 100 anemoņu un 15 000 kv.m tulpju mikšu, lai pēc ilgās ziemas, pavasarī pilsētas ielas atdzīvotos krāsās un ar jaunu sparu priecētu pilsētniekus un viesus.

[top]