21 07 2021

Ventspils pilsētas un novada iedzīvotāji aicināti piedalīties akcijā “Viegla šķirošanās”

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” un SIA “Eco Baltia vide”, kā arī “Maxima Latvija” elektrotehnikas šķirošanas kampaņā “Viegla šķirošanās” aicina Ventspils pilsētas un novada iedzīvotājus līdz 17. augustam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “Maxima” dāvanu kartes 30 eiro vērtībā.

Elektrotehnikas savākšana no pieteiktajām adresēm notiks 25. – 27. augustam, sākot no plkst. 7:00, visas dienas garumā. Epidemioloģiskās drošības nolūkos elektrotehnikas izvešana būs bezkontakta veidā. Pieteiktajai tehnikai tās izvešanas dienā jābūt novietotai pie nama vai ēkas ārdurvīm un ārpus nožogotas teritorijas, atkritumu apsaimniekošanas operatoram brīvi pieejamā vietā.

Akcijas laikā var nodot gan lielo sadzīves tehniku (ledusskapjus, plītis, trauku mazgājamās mašīnas, veļas mašīnas u.c.), gan mazo sadzīves tehniku (virtuves kombainus, blenderus, elektriskos svarus, fēnus u.c.). Papildus var nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Minimālam svaram jābūt vismaz 50 kg, lai varētu pieteikt izvešanu.

Pieteikties elektronikas izvešanai var:

Piedaloties kampaņā “Viegla šķirošanās”, ikviens dalībnieks varēs pretendēt uz patīkamām un noderīgām balvām. Ventspils pilsētā un novadaā starp dalībniekiem tiks izlozēta veikala “Maxima” dāvanu karte 30 eiro vērtībā, kā arī tiks piešķirta “Maxima” dāvanu karte līdzvērtīgā apmērā tam dalībniekam, kurš būs nodevis lielāko apjomu elektrotehnikas. Akcijas laikā var nodot tikai elektropreces, baterijas un akumulatorus. Citi atkritumi netiks savākti.

Vairāk par šķirošanas kampaņu “Viegla šķirošanās” lasi Latvijas Zaļā punkta mājas lapā www.zalais.lv sadaļā “Jaunumi”.

Jautājumu gadījumā par akcijas norisi aicinām sazināties, zvanot pa tālr. 26626165 vai rakstot uz e-pastu elektronika@ecobaltiavide.lv.

Šķiries no vecās elektrotehnikas ar prātu, nevis emocijām!

[top]