05 07 2021

Ventspils Piejūras kempings saņem balvu – “Latvijas labākais tirgotājs 2020”

Ventspils Piejūras kempings ir saņēmis “Latvijas labākais tirgotājs 2020” balvu. Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti – motivējot personāla individuālo ieguldījumu.

“Latvijas labākais tirgotājs” norisinās jau 25. gadu sadarbībā ar Latvijas Tirgotāju asociāciju (LTA) un Latvijas Pašvaldību savienību (LPS). Kas ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumus. Šogad epidemioloģisko ierobežojumu dēļ ilgstoši bija slēgti tirdzniecības, ēdināšanas un viesmīlības uzņēmumi, un tāpēc objektu vērtēšana tika pagarināta līdz pat jūnija beigām. Balvai tika izvirzīti 19 uzņēmumu un 30 objekti. Un tieši viesmīlības nozarē Piejūras kempings Ventspilī saņēma šo apbalvojumu.

Apmeklētājiem tiek piedāvātas 43 mājiņas, 75 labiekārtotas treileru vietas un 300 telšu vietas. Teritorijā atrodas divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca. Piejūras kempingā ir pieejams arī pirts komplekss – mazā ģimenes pirts līdz 5 personām, lielā pirts ar banketu zāli svinībām.

Ventspils Piejūras kempings joprojām ir vienīgais kempings Latvijā, kas ir saņēmis ekosertifikātu “Zaļā Atslēga”. Lai saņemtu šāda ekosertifikātu, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk nekā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, personāla iesaistē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, atkritumu šķirošanā.

Paldies par novērtējumu, uz drīzu tikšanos Ventspilī!

[top]