28 09 2017

Ventspils Piejūras Kempings aicina viesus arī gada vēsajā laikā

Piejūras Kempings gada vēsajā laikā viesmīlīgi uzņem apmeklētājus labiekārtotās un apsildāmās mājiņās, kā arī piedāvā sasildīties pirtīs, kublā un izmantot semināru un saviesīgu pasākumu zāli.

Kaut arī aktīvā tūrisma sezona jau beigusies, tomēr baudot rudeni Ventspilī, pilsētas iedzīvotāju draugi un viesi tiek laipni aicināti Piejūras kempinga 33 apsildāmajās mājiņas. Šajā laikā mājiņas tiek nodrošinātas ar traukiem, elektrisko tējkannu un  mikroviļņu krāsni. 

Gada vēsākajā laikā lieliski piemērota būs atpūta pirtī – Piejūras kempings piedāvā gan mazo ģimenes pirti, kas paredzēta līdz 4 personām, gan arī lielo pirti ar banketu zāli dažādu svinību norisei.

Rūpējoties par īpašu piedāvājumu ikvienam, kas vēlas izbaudīt neparastu piedzīvojumu savām svinībām mājīgās telpās – rudenī piedāvājumā ir atpūta ar draugiem un kolēģiem neformālā gaisotnē, izkarsējoties saunā pēc spraigas darba dienas, vai arī iespējams rīkot svinības šaurā ģimenes lokā, laiski baudot silto kublu un skaisto priežu mežu.

No 20. septembra līdz 20. oktobrim kempingā pieejama akcija – izmantojot banketa zāli un saunu, iespējams saņemt 50% atlaidi kubla izmantošanai. Mazās pirts apmeklētājiem kubla atlaide tiks piešķirta, ja apmeklējuma laikā viesosies vismaz četras personas. Kubls jeb karstā baļļa ir ar ārējo krāsni, tādēļ jebkuros laika apstākļos vienlaicīgi zem klajas debess var sildīties līdz pat 10 cilvēku.

Piejūras kempinga piedāvājumā pieejama arī semināru un svinīgu pasākumu zāle, kurā jūsu organizētajos pasākumos ērti jutīsies līdz pat 40 viesu. Pasākumu zālē notikušas gan lietišķas konferences, gan jautras svinības un korporatīvie pasākumi. Arī Ziemassvētku laikā Ventspils uzņēmumi tiek aicināti izvēlēties Piejūras kempinga zāli kolektīvu saliedējošu pasākumu rīkošanai.

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti savai atpūtai izvēlēties Ventspils Piejūras kempingu!

Rezervāciju iespējams veikt, zvanot pa tārl. 22008805 vai rakstot uz e-pastu camping@ventspils.lv

[top]