17 08 2021

Ventspils Piejūras kempings aicina izbaudīt pēdējās vasaras dienas!

Piejūras kempinga īpašais piedāvājums pēdējām vasaras dienām – nakšņo Piejūras kempingā ar savu telti vai treileri 2 naktis un vairāk, saņem 20% atlaidi!

Atlaide tiek piemērota treilera vietai un personām treilerī, telts vietai un personām teltī. Piedāvājums spēkā no 17.08. līdz 31.08.2021. Akcijas laikā Ventu un Ģimene 3+ atlaides nedarbojas.

Viesiem tiek piedāvātas 43 mājiņas, 75 labiekārtotas treileru vietas un 300 telšu vietas. Kempinga teritorijā atrodas divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca. Labsajūtai Piejūras kempingā var izbaudīt mazās ģimenes pirti līdz 5 personām no vienas mājsaimniecības. Teritorijā atrodas arī sporta laukumi – basketbola un volejbola. Neaizmirstot par mazajiem bērniem, pieejams bērnu rotaļu laukums un nojumes brīvdabas pasākumiem.

Aktīvās dzīves piekritējiem Piejūras kempings piedāvā vairāk nekā 20 velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX nomu. Lai ģimenes pilnvērtīgi varētu doties izbraucienos, ir pieejami bērnu sēdeklīši, garākiem izbraucieniem pa pilsētu noderēs velosipēdu piekabe, kur var droši pārvadāt bērnus.

Ventspils Piejūras kempings ir vienīgais kempings Latvijā, kas ir saņēmis ekosertifikātu “Zaļā Atslēga”. Lai saņemtu šāda ekosertifikātu, kempingam jānodrošina atbilstība, vairāk nekā 70 nosacījumos 12 kritēriju grupās.

Informāciju par rezervāciju rakstīt: camping@ventspils.lv vai zvanot: 22008805!

[top]