23 01 2019

Ventspils Piejūras kempings aicina “ēnot”

Lai iepazītu tūrisma nozari, Ventspils Piejūras kempings aicina skolēnus pieteikties 13. februārī Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētā karjeras izglītības programmai ĒNU DIENA. Skolēniem būs iespēja izzināt kempinga ikdienas aktivitātes un ar tūrisma vadību saistīto profesijas nozari, un sekot līdzi visiem ar kempinga darbību saistītajiem jautājumiem.

Piejūras kempingā skolēniem būs iespēja “ēnot” kempinga administratora profesijas pārstāvi.

Lai varētu uzsākt “ēnošanu” Ventspils Piejūras kempingā, skolēnam dalība jāpiesaka ĒNU DIENAS mājas lapā www.enudiena.lv. Skolēni piedāvātajām vakancēm varēs pieteikties līdz 03. februārim.

Jautājumu gadījumā, aicinām rakstīt camping@ventspils.lv, vai zvanīt pa tālruni 63627925, līdz 03. februārim.

ĒNU DIENAS mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem, savukārt, tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus. ĒNU DIENA iedvesmo skolēnus tālākai dzīves darbībai, paplašina redzesloku un rada jaunas idejas attīstībai, tas ir labs instruments, ar kura palīdzību nodot informāciju nākotnes darba ņēmējiem par prasmēm, zināšanām, kādas ir nepieciešamas darba tirgū.

[top]