04 02 2021

Ventspils ielu un ietvju apstrāde ziemas sezonā

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Ziemas dienests regulāri apseko ielu un ietvju stāvokli. Šajā sezonā ielu kaisīšanai kopumā izlietotas 600 tonnas tehniskā sāls jeb pretslīdes materiāla, toties ietvju kaisīšanai 81 tonnu smilts-sāls maisījuma.

Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras, un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli, lai nepieciešamības gadījumā nekavējoties uzsāktu ielu tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiālu. Šobrīd pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Ziemas dienesta pārziņā ir 6 smagās automašīnas, kas aprīkotas ar sniega lāpstām un tehniskā sāls kaisīšanas iekārtām, un 7 traktortehnikas vienības.

Tā kā pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” veic uzturēšanas darbus daļai no Ventspils pilsētā esošajām ietvēm, pilsētas teritorijā izvietotas aptuveni 200 smilts-sāls maisījuma kastes ar uzlīmi “VLK”, lai nepieciešamības gadījumā sētnieki varētu uzsākt ietvju kaisīšanu. Atgādinām, ka smilts-sāls maisījums kastēs ar uzlīmi “VLK” ir paredzēts tikai pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ielu sētnieku vajadzībām!

[top]