11 12 2017

Ventspilī turpinās intensīva ielu tīrīšana

10. decembra naktī Ventspils pilsētā sākās intensīva snigšana, veidojot biezu sniega segu un sniega sanesumus. Pilsētā tika uzsākta ielu tīrīšana un kaisīšana ar pretslīdes materiālu.

Lai šis skaistais brīdis – pirmais sniegs, nesagādātu iedzīvotājiem liekas raizes uz ceļa pirmdienas rītā, nakts laikā no 10. uz 11. decembri, ziemas dienesta automašīnu skaits tika palielināts, nodarbinot 13 sniega tīrīšanas vienības – 4 smagās automašīnas/ sniega tīrītāji ar pretslīdes materiāla kaisītājiem, 3 riteņtraktori ar frontālajām sniega lāpstām, kas veic ielu tīrīšanu un 6 traktortehnikas, kas veic stāvlaukumu un ielu kabatu tīrīšanu.

Nakts laikā tika turpināta atkārtota galveno ceļu A, A1 un B klases ielas kaisīšana ar tehniskās sāls materiālu. Turpinājās C, D un grantēto ielu tīrīšana, kā arī tika piesaistītas papildus vienības pilsētas kreisā krasta un Pārventas stāvlaukumu un ielu kabatu atbrīvošanai no sniega.

Pašlaik nodarbināto tīrīšanas vienību skaits samazināts līdz minimumam – 2 smagās automašīnas/ sniega tīrītāji ar pretslīdes materiāla kaisītājiem un 2 riteņtraktori ar frontālajām sniega lāpstām, kas veic ielu tīrīšanu vietās, kur vēl darbi nav iespēti.

 Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem šodien temperatūra pamazām kļūst augstāka un jau rīt gaidāms daudz siltāks laiks – būs stiprs lietus valsts lielākajā daļā, kas izkausēs sniegu.

Ielas tiek tīrītas prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs. Darbs pilsētā tiks turpināts visas nakts garumā, lai līdz ar jaunas darba nedēļas sākumu, pirmdien plkst. 7:00 visi ceļu segumi būtu notīrīti un apstrādāti ar pretslīdes materiālu.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ņemt vērā, ka nepieciešams laiks, lai ielas atbrīvotu no sniega. Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

[top]