30 10 2018

Ventspilī noslēgusies Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija

Aizvadītajās nedēļas nogalēs, 20. un 21. oktobrī Ventas kreisajā krastā un 27. un 28. oktobrī Pārventā, pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi organizēja lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju “Nodod tuvāk mājām”, divu nedēļu laikā kopumā tika savākti 420 m3 lielgabarīta atkritumu.

Sniedzot iespēju ventspilniekiem piedalīties ikgadējā rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijā “Nodod tuvāk mājām!”, iedzīvotājiem bija iespēja atbrīvoties no atkritumiem, kas ir par lielu, vai nepiemēroti ievietošanai sadzīves atkritumu konteineros.

Abu akcijas nedēļu ietvaros Ventas kreisajā krastā un Pārventā četru dienu laikā 16 adresēs tika uzstādīti 7 m3 lielgabarīta atkritumu konteineri, kas abos krastos kopumā tika iztukšoti 60 reizes. Divu nedēļu laikā tika savākti 420 m3 lielgabarīta atkritumu.

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” un Ventspils pilsētas dome pateicas iedzīvotājiem par izrādīto atsaucību un cer uz turpmāku sadarbību arī nākamajās akcijās.

Sīkāku informāciju par atkritumu apsaimniekošanu Ventspilī iedzīvotāji var saņemt pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” mājas lapā www.vlk.lv, vai ierodoties personīgi Sanitārās tīrīšanas iecirknī, Pils ielā 12, kā arī zvanot pa tālr. 63626920.

 

[top]