06 02 2018

Ventspilī atsākta intensīva sniega tīrīšana un ielu kaisīšana

Ventspilī atsākta intensīva sniega tīrīšana un ielu kaisīšana ar pretslīdes materiālu.

Šodien nodarbinātas 11 ziemas dienesta sniega tīrīšanas vienības – 5 automašīnas/ sniega tīrītāji ar pretslīdes materiāla kaisītājiem, 2 riteņtraktori ar frontālajām sniega lāpstām, 2 mazgabarīta riteņtraktori ar frontālo kausu (Bobcat), kā arī 2 mehāniskās tīrīšanas traktorvienības, kas no rīta uzsāka veloceliņu tīrīšanu, attīrot velobrauktuves no sniega, šobrīd sniega tīrīšanas darbi tiek turpināti ceļu segumu tīrīšanas un kaisīšanas darbi, kas veic galveno ceļu A, A1, B un C klases ielas kaisīšanu ar tehniskās sāls materiālu.

Nepieciešamības gadījumā darbi tiks turpināti visas nakts garumā un no sniega paredzēts attīrīt pilsētas stāvlaukumus un ielu kabatas.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem – pilsētas teritorija no sniega tiek attīrīta pakāpeniski, snigšanas gadījumā ziemas uz ceļiem tiks atkārtoti sūtīta smago automašīnas/ sniega tīrītāju ar pretslīdes materiāla kaisītāju tehnika.

Atgādinām, ka ielas tiek tīrītas prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs. Sniega snigšanas gadījumā, darbs pilsētā tiks turpināts visas dienas un nākamās nakts garumā.

Ziemas laikā Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

[top]