03 09 2021

Līdz 7. septembrim Alsungas iedzīvotāji var pieteikties elektroiekārtu bezmaksas izvešanai

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA “Eco Baltia vide” un pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts”, arī “Maxima Latvija” rīko elektrotehnikas šķirošanas kampaņu “Viegla šķirošanās”. Tās ietvaros Alsungas pagasta iedzīvotāji aicināti vēl līdz 7. septembrim pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem, kā arī laimēt noderīgas balvas.

Lai pieteiktu elektronikas izvešanu nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu, kas pieejama šeit – https://ej.uz/Viegla_skirosanas vai zvanot pa tālr. 26626165, kā arī iespēja pieteikties rakstot uz e-pastu – elektronika@ecobaltiavide.lv, norādot precīzu adresi, apjomu un kontaktinformāciju.

Elektrotehnikas savākšana no pieteiktajām adresēm notiks no 15. un 17. septembrī, sākot no plkst.7.00, visas dienas garumā. Drošības nolūkos elektronikas savākšana notiek bezkontakta veidā. Visai pieteiktajai tehnikai tās izvešanas dienā jābūt novietotai pie nama vai ēkas ārdurvīm un ārpus nožogotas teritorijas, atkritumu apsaimniekošanas operatoram brīvi pieejamā vietā.

Piedaloties kampaņā “Viegla šķirošanās”, ikviens dalībnieks varēs pretendēt uz patīkamām un noderīgām balvām. Starp visiem Alsungas pagasta dalībniekiem tiks izlozēta veikala “Maxima” dāvanu karte 30 eiro vērtībā, kā arī tiks piešķirta “Maxima” dāvanu karte līdzvērtīgā apmēra tam dalībniekam, kurš būs nodevis lielāko apjomu elektrotehnikas.

Akcijā iedzīvotāji var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildu var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Lai pieteiktu izvešanu adresē, minimālajam kopējam nodoto lietu svaram jābūt vismaz 50 kg.  

Aicinām ievērot, ka akcijā var nodot tikai nolietotās elektropreces, akumulatorus un baterijas. Netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c. Vairāk par šķirošanas kampaņu “Viegla šķirošanās” lasi Latvijas Zaļā punkta mājaslapā www.zalais.lv sadaļā “Jaunumi”. Jautājumu gadījumā par akcijas norisi aicinām sazināties, zvanot pa tālr. 26626165 vai rakstot uz e-pastu elektronika@ecobaltiavide.lv.

[top]