06 04 2021

Uzvarētāji noskaidroti!

Ar uzvarētāju noskaidrošanu noslēdzies Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” organizētais konkurss “ES ZINU – ES RĀDU CITIEM!”!

Šogad pirmo gadu pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicināja visus savus klientus, neatkarīgi no vecuma vai piederības skolai vai pirmsskolas izglītības iestādei piedalīties konkursā. Konkursa galvenais mērķis bija iedrošināt neslēpt savus labos darbus, labo piemēru kā pareizi apsaimniekot un šķirot atkritumus un parādīt savu pieredzi plašākai auditorijai – ar humoru, pavisam nopietni, veidojot video vai fotografējot.  Rezultātā par konkursa uzvarētājiem ir kļuvuši divu video autori. Video ir tik atšķirīgi, tādēļ vēl jo interesantāki, un noteikti tiks atrādīti plašākai auditorijai reizēs, kad viesosimies skolās vai citos pasākumos.

Viens no uzvarētājiem ir PII “Varavīksne” grupiņa Podziņas ar video “Lai zemeslode smaida!”, kurā ne tikai parādīja savu pieredzi atkritumu šķirošanā un atbildību ikdienā apsaimniekojot atkritumus, bet arī dalījās ar savu izveidoto spēli. Savukārt otrs uzvarētājs ir daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas klienti no Užavas pagasta – Linda Trabša, Linda Sāmīte un Laima Erliha-Štranka ar humora pilno video “Mēs par tīru, zaļu un laimīgu Latviju”. Ar uzvarētājiem sazināsimies individuāli!

Spied uz nosaukuma un noskaties video:

Pateicamies par piedalīšanos un drosmi dalīties savā pieredzē ar citiem!

Tiekamies nākamajā konkursā!

[top]