07 01 2019

Uzmanību autobraucējiem – uz ceļa “melnais ledus”!

Dienas laikā, laika apstākļiem kļūstot siltākiem un mitrumam uz ceļa vienlaicīgi piesalstot, veidojās grūti pamanāms apledojums, jeb tā saucamais “melnais ledus”. Autovadītāji aicināti būt īpaši uzmanīgi uz ceļiem! Lai uzlabotu situāciju, no 10:00, pēc nokrišņu parādīšanās, darbu uzsāka 3smagās automašīnas, kas veica tehniskās sāls kaisīšanu uz galveno A, A1 un B klašu ielām.

Dienā nokrišņu zona turpinās virzīties pār Latviju, tādēļ laiks būs apmācies un gaidāmi nokrišņi – pārsvarā lietus, vai slapjš sniegs, vietām iespējama apledojuma veidošanās. Pūtīs mērens dienvidrietumu, rietumu vējš. Maksimālā gaisa temperatūra būs -1…+3°.

Parādība“melnais ledus” pilsētā nav bieži ierasta, jo pie esošajiem laika apstākļiem parasti apledojums neveidojas. Šāds apledojums uz ceļiem veidojas lokāli, mazos posmos un ir īslaicīgs, apledojumi brīžiem izveidojas un pazūd 30 minūšu laikā.

Atgādinām, ka Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli, nepieciešamības gadījumā tehniskās sāls kaisīšanas darbi tiks turpināti visas dienas garumā.

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” dežūrtālrunis – 26390623.

[top]