29 12 2021

Ūdens dažādība – kalendārā

Ar krāšņa kalendāra 2022. gadam izveidošanu noslēdzies pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotais zīmējumu konkurss “Ūdens – mūsu bagātība!”.

Nu jau piekto reizi pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” gadumijas laikā saņem bezgala skaistu dāvanu – kalendāru, kas tapis no bērnu zīmējumiem. Patiess prieks, ka tik neierastu un mainīgu apstākļu laikā bērniem, viņu pedagogiem un vecākiem pietika spēka un vēlmes piedalīties rīkotajā konkursā –iesniegti vairāk kā 70 zīmējumi no 6 skolām, kā rezultātā tapis 2022. gada kalendārs, kas zīmējumos stāsta par mūsu nenovērtējamo bagātību – ūdeni.

Visi konkursam iesniegtie darbi bija radoši , krāšņi un iedvesmojoši, līdz ar to balvu ieguvējus izvēlēties nebija viegli. Kalendāru un mazu veicināšanas balvu par piedalīšanos konkursā saņems visi zīmējumu autori, kuru darbiņi ir iekļauti kalendārā – kopumā 51. Savukārt pieci zīmējumu autori ir izcīnījuši galvenās balvas 400 EUR vērtībā. Tās aizceļojušas uz Mākslas skolu, Ventspils 2. vidusskolu, Ventspils 4. vidusskolu un Puzes pamatskolu.

Par kopīgi paveikto darbu sakām visiem lielu paldies!

Lai radošs un “zaļiem” darbiem pilns 2022. gads!

[top]