08 02 2018

Turpinās pilsētas attīrīšana no sniega

Pēc aktīvas Ziemas dienesta nakts dežūras, šobrīd pilsētā nodarbinātas 6 ziemas sniega tīrīšanas vienības – 1 riteņtraktors ar frontālajām sniega lāpstām, kas veic mazāknozīmīgo ielu C un D attīrīšanu no sniega, 3 mazgabarīta riteņtraktori ar frontālo kausu (Bobcat), kas pilsētā un Pārventā no sniega atbrīvo dzīvojamo māju iekšpagalmus un 2 mehāniskā tīrīšanas traktorvienība, kas ikdienā attīra velobrauktuves no sniega.

Visas nakts garumā tika turpināta A, A1, B un C ielu klašu kaisīšana ar tehniskās sāls materiālu, šobrīd tiek tīrīti atsevišķi ielu posmi, 3 smagās automašīnas/ sniega tīrītāji ar pretslīdes materiāla kaisītājiem atrodas dežūrežīmā, lai pēc nepieciešamības veiktu ceļu attīrīšanu no sniega.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki veic intensīvu un apzinīgu darbu, lai ceļu segumi Ventspils pilsētā būtu savlaicīgi notīrīti un iedzīvotājiem būtu ērta un droša pārvietošanās.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem – pilsētas teritorija no sniega tiek attīrīta pakāpeniski, snigšanas gadījumā ziemas uz ceļiem tiks atkārtoti sūtīta smago automašīnas/ sniega tīrītāju ar pretslīdes materiāla kaisītāju tehnika.

Atgādinām, ka ielas tiek tīrītas prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs. Sniega snigšanas gadījumā, darbs pilsētā tiks turpināts visas dienas un nākamās nakts garumā.

Ziemas laikā Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

[top]