08 06 2018

TE IR DARBS

Daudznozaru uzņēmums pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina darbā Sanitārās tīrīšanas iecirknī meistaru (-i)

Pienākumi:

  • Koordinēt, organizēt un plānot sadzīves atkritumu izvešanu Ventspils pilsētā;
  • Nodrošināt saimnieciskās darbības resursu racionālu izmantošanu;
  • Nodrošināt un kontrolēt līgumu izpildi par atkritumu izvešanu;
  • Veikt finanšu un  statistisko atskaišu sagatavošanu;
  • Sniegt informāciju iedzīvotājiem par atkritumu apsaimniekošanu.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība;
  • Teicamas datorzināšanas un pieredze darbā MSOffice vidē;
  • Spējas saplānot savu darba dienu un uzdotos darbu pienākumus;
  • Spēja vadīt un organizēt atkritumvedēju vadītāju, atkritumu savācēju un citu pakalpojuma nodrošināšanai piesaistīto darbinieku darbu;
  • Izcilas komunikāciju spējas, pozitīva attieksme pret klientiem, kolēģiem, izturība stresa situācijās;
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Atbildīga un pozitīva attieksme pret darba pienākumiem.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju patstāvīgi organizēt darbu;
  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu.

CV ar norādi “meistars” sūtīt līdz 2018.gada 15.jūnijam uz e-pastu: vlk@ventspils.lv

[top]