06 10 2017

Rudens – zaļo atkritumu laiks

Ir pienācis rudens ar savu krāšņumu un bagātību. Lai prieku nesabojātu lapkritis un ievārījumos neizmantotie āboli, PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” atgādina par iespējām apsaimniekot zaļos atkritumus un lapas.

No individuālo māju iedzīvotājiem laika periodā no 01. oktobra līdz 15. novembrim maisos saliktās lapas savāc PI Komunālā pārvalde, izvešana jāpiesaka pa tālr. 63624269 vai kom.parvalde@ventspils.lv, savukārt juridiskas personas un daudzdzīvokļu dzīvojamo namu apsaimniekotāji lapu savākšanai var iegādāties PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” marķētos maisus. Vēršam uzmanību, ka pie daudzdzīvokļu dzīvojamo namiem uzstādītajos konteineros sagrābtās lapas ievietot nedrīkst, tāpēc lūdzam namu apsaimniekotājus tam pievērst īpašu uzmanību.

Savukārt ābolus un citus rudens labumus (augļus, dārzeņus) un nopļauto zāli laika periodā no maija līdz novembrim bez maksas pieņem šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas iela 8a, katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00, izņemot pirmdienas. Ja zaļo atkritumu nodošana šķiroto atkritumu savākšanas laukumos nešķiet ērta – iespējams iegādāties marķētos maisus un izvešanu pieteikt pa tālr. 63626920. Marķētais maiss ir paredzēts atkritumiem ar svaru līdz 10 kg. Maisus var iegādāties PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Pils ielā 12, 1. stāvā, pieņemšanas laiks: pirmdienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 18:00, no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 8:00 līdz 15:00.

 Par rudens veltēm noteikti pateicīgi būs arī Briežu dārza iemītnieki, kuri it īpaši labprāt mielojas ar ozola zīlēm, bet nesmādē arī ābolus un bumbierus (nebojātus, nesapuvušus). Briežu dārzs atrodas Talsu ielā 240, Ventspilī, un savus apmeklētājus gaida no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz 16.00 . Ja vēlaties iepriecināt Briežu dārza iemītniekus, gardumi tur jānogādā ar savu transportu vai, iepriekš vienojoties pa tālr. 29102584, tiem atbrauksim pakaļ.

Lai mums visiem krāšņs un bagātīgs rudens!

[top]