14 11 2019

Rātslaukumā uzsākta Ziemassvētku egles veidošana

Lai gan šonedēļ baudām valsts svētkiem veltītos pasākumus, Ventspils pilsētas Ziemassvētku egles iedegšanas svinīgais pasākums nav aiz kalniem, tāpēc pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki ir uzsākuši Ziemassvētku egles veidošanu.

Lai Rātslaukuma Ziemassvētku egle spētu priecēt iedzīvotājus visu svētku laiku, tā tiek veidota no apmēram 300 mazām eglītēm, kas, sākotnēji samontējot karkasu, tiek uzstādītas uz tā. Egles konstrukcija tiek gatavota no metāla rāmja, kurš tiek apaudzēts ar mazajām eglītēm. Šogad mazās eglītes uz Ventspili atceļojušas no Zūru mežniecības.

Augstākā no visām Ziemassvētku eglēm rotās Lielo laukumu. 18 metru augsto egli plānots uzstādīt uzreiz pēc valsts svētkiem – 19. novembrī. Tā ar košajiem svētku rotājumiem brīnišķīgi papildinās kopējo laukuma noskaņu svētku laikā.

Līdz 29. novembrim pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki pakāpeniski uzstādīs un dekorēs arī pārējās Ziemassvētku egles, lai tās vienlaikus ar citiem Ventspils pilsētā izvietotajiem Ziemassvētku dekoriem tiktu iedegtas 30. novembrī.

[top]