22 11 2017

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” gatavs ziemas sezonai

Ventspils ielās esam sagaidījuši pirmās ziemas pazīmes, termometra stabiņš nokāpis līdz nullei un ielas sāk apledot. Tuvojoties aukstākam laikam un gaidot pirmo sniegu, PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē par gatavību ziemas sezonai un snigšanas gadījumā sniegs operatīvo informāciju par sniega tīrīšanu un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtām.

Ielas visā ziemas sezonas laikā tiek tīrītas prioritārā secībā saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs.

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” īpašumā ir 5 smagās automašīnas, kas aprīkotas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtām, 11 traktortehnikas vienības, kā arī 5 smagās automašīnas ar kravas kastēm sniega izvešanai.

Ar smagajām automašīnām tiek veikta galveno pilsētas ielu brauktuvju attīrīšana un kaisīšana ar tehnisko sāli, savukārt ar traktortehnikas vienībām tiek veikta mazākas nozīmes pilsētas ielu tīrīšana, kā arī publisko stāvlaukumu, daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu, ielu stāvlaukumu un iebrauktuvju tīrīšana. Kad situācija pilsētā ir sakārtota un papildus nav snidzis, dežūrrežīmā atrodas 3 smagās automašīnas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtām.

Nepieciešamības gadījumā PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” veiks sniega izvešanu. No pilsētas izvestais sniegs tiks uzkrāts pilsētai piederošos brīvos laukumos pilsētas nomalēs, kur tas netraucē satiksmei un iedzīvotājiem, kā arī neradīs neērtības sniega kušanas laikā pavasarī.

Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

Par Ventspils pašvaldības ielu un laukumu attīrīšanu no sniega var zvanīt Ventspils PI “Komunālā pārvalde”, pa tālr. 63624269 un Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ziemas dežurantam pa tālr. 26124782.

Smilts – sāls maisījumus savu teritoriju uzturēšanai fiziskas un juridiskas personas, kā arī daudzdzīvokļu māju īpašnieki var iegādāties PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Apzaļumošanas iecirknī, iepriekš zvanot pa tālruni pa tālruni 63624007.

[top]