27 11 2018

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” gatavs ziemas sezonai

Šodien sākoties pamatīgam sniegputenim, no 14:00 uzskāta Ventspils pilsētas ielu attīrīšana no sniega, nodarbinātas 4 Ziemas dienesta vienības – 3 smagās automašīnas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisītājiem, kā arī 1 mehāniskā tīrīšanas traktorvienība uz veloceliņiem, kas visas dienas garumā veica veloceliņu tīrīšanu, šobrīd tiek turpināti ceļu segumu tīrīšanas un kaisīšanas darbi, kas veic galveno ceļu A, A1 un B klases ielas kaisīšanu ar tehniskās sāls materiālu.

 

Sniega tīrīšanas darbi pēc nepieciešamības tiks turpināti vakarā un arī visas nakts garumā.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem – pilsētas teritorija no sniega tiek attīrīta pakāpeniski, snigšanas gadījumā uz ceļiem tiks atkārtoti sūtīta smago automašīnas/ sniega tīrītāju ar pretslīdes materiāla kaisītāju tehnika.

Ziemas laikā Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

Atgādinām, ka ielas tiek tīrītas prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs. Sniega snigšanas gadījumā, darbs pilsētā tiks turpināts visas dienas un nākamās nakts garumā.

Kopumā Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” īpašumā ir 5 smagās automašīnas, kas aprīkotas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtām, pieejamas līdz pat 17 traktortehnikas vienības, kā arī 5 smagās automašīnas ar kravas kastēm sniega izvešanai.

Snigšanas gadījumā arī turpmāk pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” sniegs operatīvo informāciju par sniega tīrīšanu un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtām.

[top]