23 01 2020

Piejūras kempings saņēmis Booking.com novērtējumu

Piejūras kempings saņēmis pasaulē populārās naktsmītņu rezervēšanas sistēmas www.booking.com novērtējumu. Atsauksmes vietnē Booking.com par Piejūras kempingu var atstāt tikai tie viesi, kas ir rezervējuši naktsmītni, izmantojot Booking.com, un tiešām nakšņojuši Piejūras kempingā. Viesiem tiek dota iespēja vērtēt naktsmītni desmit ballu skalā, ņemot vērā dažādus kritērijus, Piejūras kempings saņēmis 8,6 balles.

Pašlaik Piejūras kempingā iespējams viesus uzņemt un izguldīt apsildāmajās mājiņās. Toties vasaras sezonā viesu izvēlei tiek piedāvātas 43 mājiņas, 70 labiekārtotas treileru pieslēguma vietas un 300 telšu vietas. Kempinga teriorijā atrodas divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca un pašapkalpošanās virtuve.

Piejūras kempingā ir iespējams apmeklēt arī pirts atpūtas kompleksu. Piedāvājumā ir gan mazā ģimenes pirts, kas paredzēta līdz 6 personām, gan lielā pirts ar banketu zāli dažādu svinību norisei. Vēl viesu labsajūtai Piejūras kempingā tiek piedāvāta karstā ūdens baļļa un sauna. Kā arī ir iespējams pieteikties Piejūras kempinga pirts klientu kartei – katra desmitā pirts apmeklējuma reize bez maksas!

Ventspilī veloceliņu tīkls vijās jau teju 60 km garumā, savienojot skaistākās pilsētas vietas. Vasaras sezonā Piejūras kempingā tiek piedāvāta vairāk nekā 20 velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX noma, kas dod iespēju komfortabli un ātri nokļūt no Piejūras kempinga līdz dažādiem apskates objektiem Ventspilī.

Ventspils Piejūras kempings 2019. gadā jau piekto reizi pēc kārtas saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga” un joprojām ir vienīgais kempings Latvijā, kam piešķirts “Zaļās Atslēgas” ekosertifikāts. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, viesu informēšanā, personāla iesaistē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

Paldies par novērtējumu, tiekamies Ventspilī!

[top]