15 05 2020

Piejūras kempinga pavasara piedāvājums

Ventspils piesaista viesus ar skaisti sakārtotu pilsētas vidi un dažādām atpūtas iespējām. Sakarā ar koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 ierobežošanai noteikto pasākumu daļēju mīkstināšanu, Piejūras kempings sagatavojis pavasara piedāvājumu – nakšņo ALEJA I mājiņā 2 naktis tikai par 69 EUR. Piedāvājums spēkā līdz š.g. 24. maijam, piedāvājuma laikā Ventu atlaides nedarbojas.

Viesu izvēlei šobrīd tiek piedāvātas labiekārtotas kempinga mājiņas ar dažāda veida aprīkojumu. Piejūras kempings atrodas zaļā apkaimē, 5 minūšu pastaigas attālumā no Ventspils Zilā karoga pludmales un tieši pie Ventspils piejūras parka un brīvdabas muzeja.

Ventspils Piejūras kempings ir vienīgais kempings Latvijā, kam piešķirts “Zaļās Atslēgas” ekosertifikāts. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, viesu informēšanā, personāla iesaistē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

Plānojot savu atpūtu Ventspils Piejūras kempingā, aicinām ievērot visus veselības drošības pasākumus! Ar aktuālajiem darba laikiem maijā iespējams iepazīties Piejūras kempinga sociālajos tīklos un mājasalapā.

Rezervē:

[top]