13 07 2017

Nedēļas nogalē Piejūras kempingā norisināsies “Kurland Bike Meet 2017”

Kā katru gadu, Ventspilī 14. un 15. jūlijā, risināsies starptautisks motosaiets “Kurland Bike Meet 2017”.

Jau no piektdienas 14. jūlija, plkst. 15.00 motociklisti no Baltijas, Skandināvijas, Vācijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un citām ES valstīm sāks ierasties “Piejūras kempingā”. Tradicionāli piektdienas vakarā Ventspils piejūras kempingā darbosies karaoke telts un uzstāsies rokgrupas, šogad –  Dead City Holidays, Kiss of the Dolls, Melnā Princese un dīdžeji. Ieejas maksa 15 EUR (biļete uz abu vakaru koncertiem)

15. jūlijā plkst. 13.00 norisināsies motobraucēju parāde, kas startēs Ventspils Piejūras Kempingā un finišēs Ostas ielas promenādē.

Motoparādes maršruts : 

Piejūras kempings – Vasarnīcu iela – Lielais prospekts – Ventas tilts – Dzintaru iela – Kurzemes iela – Rindas iela – Celtnieku iela –Talsu iela – Dzintaru iela –Ventas tilts – Sarkanmuižas dambis- Lauku iela– Kuldīgas iela – Jūras iela- Vasarnīcu iela – Ostas ielas promenāde.

Ostas ielas promenādē būs aplūkojami visi dalībnieku motocikli, notiks vintage tipa angļu motocikla “Roayal Enfield” prezentācija un pirmo reizi notiks Latvijā būvētu motociklu konkurss – izstāde. Tajā ikvienam būs iespēja apskatīt unikālus latviešu pašbūvētos motociklus. Motociklu īpašnieki savus spēkratus ir izveidojuši vai pārbūvējuši paši, un katrs no tiem ir pieejams tikai vienā eksemplārā. Vakars turpināsies no plkst.19.00 Ventspils Piejūras kempingā ar rokgrupām Bastards, Motoraizer un 7 dēli, kā arī neizpaliks tradicionālais pliko brauciens.

A.Freimanis MCA prezidents: “Kurland Bike Meet” jau daudzus gadus priecē Latvijas un Ventspils iedzīvotājus. Tā ir iespēja vasaras vidū izbaudīt īstu rokeru draudzību, gaisotni un saprast, kāpēc ļaudis pulcējas baros ar motocikliem. Ja Tevis nav šeit un Tev ir motocikls, tad kāpēc Tev ir motocikls?”

[top]