06 06 2019

Piejūras kempinga jūnija piedāvājums

Tūrisma sezona rit pilnā sparā, arī siltais un saulainais laiks lutina, tāpēc Piejūras kempingā izveidots jauns piedāvājums – nakšņo Piejūras kempingā 2 un vairāk naktis un saņem 20% atlaidi mājiņām un telšu vietām. Piedāvājums spēkā līdz š.g. 30. jūnijam. Piedāvājuma laikā Ventu un Ģimene 3+ atlaides nedarbojas.

Viesu izvēlei tiek piedāvātas 43 mājiņas, 70 labiekārtotas treileru pieslēguma vietas un 300 telšu vietas. Kempingā ir arī divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca un pašapkalpošanās virtuve. Viesu labsajūtai kempingā tiek piedāvāta sauna un karstā ūdens baļļa. Teritorijā atrodas sporta laukumi – volejbola un basketbola, kā arī bērnu rotaļu laukums un nojumes brīvdabas pasākumiem. Papildus nakšņošanas piedāvājumam kempingā pieejama arī banketu zāle.

Piejūras kempings aktīvā dzīvesveida piekritējiem piedāvā vairāk nekā 20 velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX nomu. Tāpat tiek nodrošināti bērnu sēdeklīši, lai ģimenes ar savām jaunākajām atvasēm varētu doties kopīgos izbraucienos. Garākiem izbraucieniem pa pilsētu noderēs velosipēdu piekabe, kas paredzēta bērnu pārvadāšanai.

Ventspils Piejūras kempings jau piekto gadu pēc kārtas saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga”. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās.

Lai pilsētas viesiem būtu iespēja izbaudīt dažādas nakšņošanas iespējas, Piejūras kempinga teritorija pielāgota plašam apmeklētāju lokam. Augstās pakalpojumu servisa kvalitātes dēļ Ventspils Piejūras kempings atzīts par vienu no augstākā līmeņa kempingiem Latvijā.

Foto: Ventspils hronika. Oskars Jūra.

[top]