10 09 2019

Piejūras kempinga īpašais piedāvājums skolēniem

Rudens jau klāt, bet siltie saules stari vēl silda un mudina brīvos brīžus pavadīt pie dabas. Piejūras kempings aicina izmantot septembra īpašo piedāvājumu – brauc atpūsties uz Piejūras kempingu ar klasi un saņem 20% atlaidi kempinga mājiņām. Piedāvājums spēkā līdz š.g. 30. septembrim. Piedāvājuma laikā Ventu atlaides netiek piemērotas.

Viesu izvēlei Piejūras kempingā tiek piedāvātas 43 mājiņas, 70 labiekārtotas treileru pieslēguma vietas un 300 telšu vietas. Teriorijā atrodas divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības un pašapkalpošanās virtuve. Vēl viesu labsajūtai Piejūras kempingā tiek piedāvāta sauna un karstā ūdens baļļa. Teritorijā atrodas sporta laukumi – volejbola un basketbola, kā arī bērnu rotaļu laukums un nojumes brīvdabas pasākumiem. Papildus nakšņošanas piedāvājumam kempingā pieejama arī banketu zāle.

Ventspilī veloceliņu tīkls vijās jau teju 60 km garumā, savienojot skaistākās pilsētas vietas. Aktīvā dzīvesveida piekritējiem Piejūras kempings piedāvā vairāk nekā 20 velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX nomu, kas dod iespēju komfortabli un ātri nokļūt no Piejūras kempinga līdz ikvienam apskates objektam Ventspilī. Velosipēdu nomas maksa ir sākot no 2,20 EUR stundā, savukārt TRIX noma ir 9 EUR stundā.

Šogad Piejūras kempings jau piekto gadu pēc kārtas saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga” un joprojām ir vienīgais kempings Latvijā, kam piešķirts šāda veida ekosertifikāts. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, viesu informēšanā, personāla iesaistē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

Piejūras kempinga darba laiks ir visu diennakti bez brīvdienām.

Piesaki klasi tūlīt un izbaudi kopā būšanu pie dabas!

Sīkāku informāciju par piedāvājumu varat uzzināt:

[top]