12 08 2021

Piedalies kampaņā “Viegla šķirošanās” un nodod veco elektrotehniku!

Cik patīkama ir sajūta, kad beidzot vari iztukšot vecos plauktus un ievest jaunu elpu savās mājās. Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekotājiem PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, SIA “Eco Baltia vide”, kā arī “Maxima Latvija” aicina ikvienu piedalīties akcijā “Viegla šķirošanās”.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina sarosīties Ventspils pilsētas un Ventspils novada šķirotājus un pieteikt elektronikas savākšanu no mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

Pieteikšanās vairs nav aiz kalniem –  tikai līdz 17. augustam! Lai pieteiktos, aicinām aizpildīt anketu: https://bit.ly/3xxTcht

Akcijā var nodot lielo sadzīves tehniku (ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, u.c.), mazo sadzīves tehniku (fēnus, blenderus elektroniskos svarus, u.c.), kā arī papildus var kopā ar elektrotehniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Lai pieteiktu izvešanu adresē, minimālajam kopējam nodoto lietu svaram jābūt vismaz 50 kg.

Piedoties kampaņā “Viegla šķirošanās” ikviens pretendēs uz patīkamām un noderīgām balvām. Vairāk par elektronikas nodošanu: https://bit.ly/3vkzeVS

[top]