03 06 2019

Esam viens no videi draudzīgākajiem uzņēmumiem Ventspilī

Ventspils pludmalē Zilā karoga pacelšanas svētku ietvaros,  notika pilsētas videi draudzīgāko uzņēmumu godināšana. Šogad pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” tika atzīts par vienu no videi draudzīgākajiem uzņēmumiem un saņēma Ventspils pilsētas domes gada atzinību vides jomā.

Sestdien, 1. jūnijā, Ventspils pludmalē Zilais karogs tika pacelts jau 21. reizi pēc kārtas, piekto gadu pēc kārtas notika pilsētas videi draudzīgāko uzņēmumu godināšana un tika pasniegta ikgadējā Ventspils pilsētas domes gada atzinība vides jomā.

Šogad atzinību un balvu kā videi draudzīgākie uzņēmumi saņēma:

  • Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” par sasniegumiem komunikācijas un vides izglītībā;
  • SIA ““Ventspils nafta” termināls” par būtisku ieguldījumu uzņēmuma darbības radītās ietekmes uz vidi samazināšanā.

Tāpat konkursa ietvaros tika pasniegtas arī vecināšanas balvas tiem uzņēmumiem, kuri bija vien soļa attālumā no atzinības un balvas saņemšanas – pašvaldības SIA “Ventspils Siltums”, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, SIA “Bucher Municipal” un pašvaldības SIA “Ūdeka”.

Balva iedibināta ar mērķi veicināt vides kvalitātes uzlabošanu, videi draudzīgu uzņēmējdarbību un videi draudzīgas uzņēmējdarbības tēla veidošanu. Uzņēmumu pieteikumus vērtēja īpaši šim konkursam izveidota žūrijas komisija, kurā darbojās Augstskolas pārstāvji, Ventspils brīvostas un Ventspils pilsētas domes pārstāvji, Ventspils Ekoskolu un nevalstisko organizāciju pārstāvji. Žūrijas komisiju vadīja biedrības „Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” vadītāja Dace Helmane.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” šajā konkursā ir piedalījies vairākkārt un ar pārliecību var apgalvot, ka konkursa anketas jautājumi mudina neapstāties pie sasniegtā, arvien  uzlabojot uzņēmuma pozīcijas vides jautājumos, kā arī  tas ir labs atskaites punkts jau paveiktajam.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” kolektīvs ar gandarījumu pateicas žūrijai par novērtēto darbu! Ceram, ka ar mūsu palīdzību Ekoloģisko pēdu nospiedumi Ventspils pilsētā samazināsies un mēs varēsim dzīvot tīrā un ar atkritumiem nepiesārņotā vidē arī nākotnē.

[top]