22 05 2019

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina uz vakara pastaigu

Jau pavisam drīz, šajā piektdienā, ventspilnieki aicināti doties pavasara Piektdienas vakara pastaigā “Pēdas pilsētā”. Arī pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” piedalīsies pasākumā, Dzirnavu laukumā  ļaujot ikvienam caur spēlēm padomāt par savu atstāto “Ekoloģisko pēdu” pilsētā un vide kopumā.

Nu jau vairākus gadus Piektdienas vakara pastaigas ir ventspilnieku iecienīts pasākums. Šogad vakara pastaigas galvenā tēma ir “Pēdas pilsētā”.  Ar piedāvātās programmas un aktivitāšu palīdzību būs iespēja aizdomāties par darbiem, ko veicam ikdienā un “pēdām”, ko atstājam katrs aiz sevis pilsētvidē, sabiedrībā, ekoloģijā.

Viens no vakara pastaigas pieturas punktiem būs Dzirnavu laukums,  kur paredzētās aktivitātes ļaus bērniem un jauniešiem aizdomāties par savu atstāto “Ekoloģisko pēdu”. Bērni un jaunieši visās vecuma grupās varēs interesanti un aizraujoši izbaudīt laiku bez interneta – spēlēs, rotaļās un darbnīcās, piedalīties “Šķiratlona” sacensībās, kas kas tapušas sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais Punkts”.  Savukārt pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” šī pasākuma laikā prezentēs savu jauno lielformāta grīdas spēli EKOcirks. Spēle pēc savas darbības principa atgādina visu iecienīto bērnības spēli “Cirks” – tikai ar savu specifiku – galvenās darbības norit ap un par atkritumiem. Nāc un piedalies!

Vēl Dzirnavu laukumā bērniem un jauniešiem būs iespēja piedalīties pilsētas atkritumu konteineru apgleznošanā kopā ar populārajiem grafiti māksliniekiem Daini Rudeni un Ēriku Cauni. Vakara noslēgumā apgleznotie konteineri tiks nodoti pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīcībā.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina ventspilniekus iznākt Piektdienas vakara pastaigā un atstāt savu pozitīvo emociju “pēdu” pilsētā.

[top]