16 05 2022

Paplašinātas norēķinu iespējas par saņemtajiem pakalpojumiem

Paplašinot norēķinu iespējas, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” klienti rēķinus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu turpmāk varēs apmaksāt arī “Narvesen” tirdzniecības vietās. Lai veiktu apmaksu, nepieciešams uzrādīt rēķinu ar svītrkodu. Pakalpojuma maksa par katru rēķinu ir 0,60 eiro.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” nodrošina plašas norēķinu iespējas par saņemtajiem sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem. Klientu ērtību labad aicinām izmantot piedāvātās norēķinu iespējas un par pakalpojumiem norēķināties attālināti.

Apmaksu par saņemtajiem sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem var veikt banku filiālēs un dažādās maksājumu pieņemšanas vietās, kā, piemēram, “Latvijas Pastā” un citās, veikalu ķēdes “Maxima” kasēs, “Narvesen” tirdzniecības vietās, kā arī pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” norēķinu kasē Pils ielā 12, tomēr ērtāk to darīt, veicot maksājumus savā internetbankā.

Klienti, kuri rēķinu saņem drukātā formātā savā pastkastē, aicināti izmantot kādu no Ventspils pašvaldībā piedāvātajām atbalsta iespējām tehnoloģiju lietošanā, lai turpmāk saņemtu rēķinus elektroniski, ietaupot maksu 1,45 eiro apmērā, kas tiek piemērota, rēķinu piegādājot pa pastu. Piemēram, Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils bibliotēka” Reģionālajā mācību centrā iespējams pieteikties bezmaksas individuālai konsultācijai, kuras laikā tiks saņemta palīdzība e-pasta adreses izveidošanā un elektroniskās pastkastes lietošanā, kā arī atbildes uz neskaidriem jautājumiem. Individuālās konsultācijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta, vēršoties Ventspils bibliotēkā.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” klientiem, kuriem norēķinu konts ir “Swedbank”, aicinām izmantot iespēju un pieteikties bezmaksas e-rēķinu saņemšanai savā internetbankā. Lai pieteiktu pakalpojumu, jāvēršas kādā no “Swedbank” filiālēm. Lai e-rēķinu apstrāde notiktu veiksmīgi, svarīgi ir norādīt precīzu klienta kodu vai abonenta numuru, jo tas ir vienīgais identifikators, pēc kura var atšifrēt klientu.

Lai rēķinu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem katru mēnesi saņemtu savā e-pastā, uzņēmums par to ir jāinformē, iesniedzot sekojošu informāciju:

  • e-pasta adresi, uz kuru vēlaties rēķinu saņemt;
  • klienta vārdu un uzvārdu;
  • adresi, par kuru vēlaties saņemt rēķinu;
  • klienta numuru (ja ir zināms).

Jautājumu gadījumā rakstīt e-pastā vlk@ventspils.lv vai zvanīt pa tālr. 63626920.

[top]