27 12 2019

Pagarināts konkursa “MEKLĒJAM SAVU GLEZNU!” darbu iesniegšanas termiņš

Strauji pienākuši gada sirsnīgākie svētki – Ziemassvētki, ar savu rosību un vēl padarāmo darbu sarakstu, tāpēc nolemts pagarināt konkursa “Meklējam savu gleznu!” darbu iesniegšanas termiņu līdz 10. janvārim. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina konkursā piedalīties visas Ventspils pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes.

Šī gada konkursa tēma – glezna, kas veidota no dažādiem jau izmantotiem iepakojuma un dabas materiāliem, atspoguļojot tajā vides aizsardzību, dabas resursu saudzēšanu un videi draudzīgu rīcību. Glezna veidojama kā kopdarbs (viens darbs no grupiņas). Žūrijas komisijas vērtējumā visatbilstošākā glezna radīs savu mājvietu pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Abonentu daļā.

Pagājušā gada konkursā, kurā pirmsskolas izglītības iestādes meistaroja eglīšu rotājumus, tapa bezgala skaisti un radoši darbiņi, kas šogad rotā uzņēmuma telpās izvietotās eglītes. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” cer, ka dalībnieku skaits arī šogad būs tikpat kupls kā pagājušajā gadā un dalība konkursā būs aizraujoša ikvienam.

Balvu fonds ir ieguldīto pūļu vērts! Galvenā balva – apmaksāta ekskursija (vai cits pasākums) 300 EUR vērtībā, kā arī individuālas veicināšanas balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”.

Gleznas gaidīsim līdz 10. janvārim (ieskaitot) pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Pils ielā 12, Ventspilī.

Sīkāka informācija nolikumā: http://vlk.lv/wp-content/uploads/Nolikums1.pdf

Foto: www.zaao.lv

[top]