27 12 2018

Notikusi atkritumu šķirošanas akcijas “VIDE BEZ ATKRITUMIEM”

Ceturtdien, 27. decembrī, notika pēc kārtas 30. atkritumu šķirošanas akcijas „Vide bez atkritumiem” izloze, kurā no 287 akcijas kartītēm tika izlozēti 10 veiksminieki, kas saņems pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” un AS “Latvijas Zaļais punkts” sarūpētas veicināšanas balvas.

Akcija „Vide bez atkritumiem” tiek organizēta jau kopš 2004. gada ar mērķi popularizēt atkritumu šķirošanu. Vērtējot akcijas rezultātus, ar gandarījumu varam atzīmēt, ka ik gadu arvien vairāk ventspilnieku piedalās šajā akcijā – tātad šķiro atkritumus.

Atgādinām, ka par akcijas dalībniekiem var kļūt ikviens iedzīvotājs, kurš šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a ir nodevis pārstrādājamus atkritumus (plastmasa (PET, HDPE, LDPE), stikls, makulatūra, kartons, metāls) un akcijas kartītē sakrājis 12 zīmodziņus. Par pilnu akcijas kartīti dalībnieks var saņemt viena mēneša abonentmaksas atlaidi ( daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas neatkarīgi no deklarēto personu skaita dzīvoklī) vai viena konteinera bezmaksas izvešanu (individuālās mājas). Savukārt divas reizes gadā no iesniegtajām kartiņām tiek izlozēti veicināšanas un galveno balvu – viena bezmaksas lielgabarīta (7 m3) atkritumu konteinera uzstādīšana un izvešana un viena gada (12 reižu) bezmaksas atkritumu izvešana, ieguvēji.

Par akcijas noteikumiem un atkritumu šķirošanu vairāk: http://vlk.lv/sanitaras-tirisanas-iecirknis/skirotie-atkritumi/.

Ar izlozes uzvarētājiem pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sazināsies personīgi.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas ikvienam ventspilniekam par aktivitāti un atbildīgu pieeju savu atkritumu apsaimniekošanā, tos šķirojot.

[top]