27 12 2017

Notikusi atkritumu šķirošanas akcijas izloze „Vide bez atkritumiem”

Piektdien, 22. decembrī, PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Sanitārās tīrīšanas iecirknī notika ikgadējā atkritumu šķirošanas akcijas „Vide bez atkritumiem” izloze. Lai motivētu iedzīvotājus šķirot atkritumus, pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi un a/s „Latvijas zaļais punkts” jau kopš 2004. gada organizē nodoto šķiroto atkritumu akcijas kartīšu izlozi.

No 259 izlozei iesniegtajām kartītēm, izlozētie 10 veiksminieki iegūs pārsteiguma balvas no Ventspils pilsētas domes un A/S „Zaļais punkts”, kā arī divu galveno balvu saņēmēji iegūs bezmaksas PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pakalpojumus - individuālo dzīvojamo māju iedzīvotājiem viena lielgabarīta (7 m3) atkritumu konteinera uzstādīšana un izvešana bez maksas un daudzdzīvokļu mājā viena gada (12 reižu) bezmaksas atkritumu izvešana.

Lai pasniegtu balvas, ar izlozes uzvarētājiem PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sazināsies personīgi.

Par akcijas dalībniekiem var kļūt ikviens iedzīvotājs, kurš šķiroto atkritumu savākšanas laukumos ir nodevis otrreiz pārstrādājamus atkritumus (plastmasa (PET, HDPE), stikls, makulatūra, kartons, metāls) un akcijas kartītē sakrājis 12 zīmodziņus.

Sašķirotos atkritumus iedzīvotāji var nodot dalīto atkritumu pieņemšanas laukumos – Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00, izņemot pirmdienas. PET un stikla pudeles iespējams izmest 43 dalīto atkritumu vākšanas punktos daudzdzīvokļu namu pagalmos un pie lielveikaliem.

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas iedzīvotājiem par aktivitāti un aicina arī turpmāk šķirot atkritumus un dzīvot zaļi! Šķirosim atkritumus un veidosim apkārtējo vidi sakoptāku!

Par akcijas noteikumiem un atkritumu šķirošanu vairāk lasi: http://vlk.lv/sanitaras-tirisanas-iecirknis/skirotie-atkritumi/

[top]