29 10 2019

Noslēgusies rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija

Aizvadītajās nedēļas nogalēs, 19. un 20. oktobrī Ventas kreisajā krastā un 26. un 27. oktobrī Ventas labajā krastā (Pārventā), pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi organizēja lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju “Nodod tuvāk mājām”. Akcijas ietvaros kopumā tika savākti 455 m3 lielgabarīta atkritumu.

Oktobrī Ventspils iedzīvotāji tika aicināti piedalīties ikgadējā rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijā “Nodod tuvāk mājām!” un izmantot iespēju atbrīvoties no atkritumiem, kas ir par lielu vai nepiemēroti ievietošanai sadzīves atkritumu konteineros. Gan Ventas kreisajā krastā (pilsētā), gan Ventas labajā krastā (Pārventā) akcijas laikā 16 dažādās adresēs tika uzstādīti 7 m3 tilpuma konteineri.

Ventas kreisajā krastā uzstādītie konteineri tika iztukšoti 34 reizes, savukārt Ventas labajā krastā (Pārventā) uzstādītie konteineri tika iztukšoti 31 reizi. Akcijas “Nodod tuvāk mājām!” laikā kopā tika savākti 455 m3 lielgabarīta atkritumu.

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” un Ventspils pilsētas dome pateicas ikvienam akcijas dalībniekam par izrādīto interesi un atsaucību, kā arī cer uz turpmāku sadarbību arī nākamajās akcijās.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par atkritumu apsaimniekošanu un rīkotajām akcijām mājaslapā www.vlk.lv un sociālajos tīklos, zvanot pa tālr.: 63626920, rakstot e-pastā: rekini.vlk@ventspils.lv vai ierodoties personīgi Pils ielā 12, Ventspilī.

[top]