02 05 2019

Noslēgusies pavasara lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi aprīlī organizēja ikgadējo pavasara lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju “Nodod tuvāk mājām!”. 13. un 14. aprīlī akcija norisinājās Ventas kreisajā krastā (pilsētā), savukārt Ventas labajā krastā (Pārventā) akcija norisinājās 27. un 28. aprīlī, akcijas laikā tika savākti 525 m3 lielgabarīta atkritumu.

Aprīlī ventspilnieki tika aicināti piedalīties ikgadējā pavasara lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijā “Nodod tuvāk mājām!” un izmantot iespēju atbrīvoties no atkritumiem, kas ir par lielu vai nepiemēroti ievietošanai sadzīves atkritumu konteineros. Gan Ventas kreisajā krastā (pilsētā), gan Ventas labajā krastā (Pārventā) akcijas laikā 16 dažādās adresēs tika uzstādīti 7 m3 lielgabarīta atkritumu konteineri. Akcijas “Nodod tuvāk mājām!” laikā lielgabarīta konteineri tika iztukšoti 75 reizes, kopā tika savākti 525 m3 lielgabarīta atkritumu.

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” un Ventspils pilsētas dome pateicas iedzīvotājiem par izrādīto atsaucību un cer uz turpmāku sadarbību arī nākamajās akcijās.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par atkritumu apsaimniekošanu un rīkotajām akcijām mūsu mājaslapā www.vlk.lv un sociālajos tīklos, zvanot pa tālr.: 63626920, rakstot e-pastā: rekini.vlk@ventspils.lv vai ierodoties personīgi Pils ielā 12, Ventspilī.

[top]