19 06 2019

Noslēgusies makulatūras savākšanas akcijā

Pagājušajā nedēļas nogalē Ventspilī norisinājās pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts” organizētā makulatūras savākšanas akcija. Akcijas laikā tika savākti 2 600 kg makulatūras.

Liela daļa ikdienā saražoto atkritumu ir papīrs un kartons, tādēļ šogad Ventspilī pirmo reizi tika rīkota makulatūras savākšanas akcija. Akcijas laikā iedzīvotājiem bija iespēja bez maksas nodot makulatūru – rakstāmpapīru, dažādus katalogus un žurnālus, bukletus, avīzes, grāmatas.

Akcija norisinājās 15. jūnijā Ventas kreisajā krastā (pilsētā) un 16. jūnijā Ventas labajā krastā (Pārventā). Makulatūru bija iespējams nodot pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” kravas automašīnās, kas kursēja pēc noteikta maršruta gan individuālo māju rajonos, gan daudzdzīvokļu dzīvojamo māju rajonos. Pirmajiem makulatūras savākšanas akcijas dalībniekiem, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki izsniedza uzlīmes pastkastītēm, kurās norādīts aicinājums pastkastītē reklāmas izdevumus neievietot.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas iedzīvotājiem par izrādīto atsaucību un cer uz turpmāku sadarbību arī nākamajās akcijās.

Atgādinām, ka ikdienā iedzīvotāji makulatūru var bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00, izņemot pirmdienas.

Sīkāka informācija par pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sniegtajiem pakalpojumiem zvanot pa tālr. 63626920, ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā, vai apmeklējot mūsu mājaslapu – www.vlk.lv un sekojot informācijai sociālajos tīklos.

[top]