01 06 2020

Noslēgusies elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcija

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas ventspilniekiem par izrādīto aktivitāti elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) atkritumu savākšanas akcijā. Šogad akcijas laikā savākti 1317 kg elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu.

Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcija notika 30. maijā Ventas kreisajā krastā (pilsētā) un 31. maijā Ventas labajā krastā (Pārventā). Akcijas laikā iedzīvotāji bez maksas nodeva dažāda veida EEI atkritumus: datortehniku, ledusskapjus, televizorus un radioaparatūru, elektriskās plītis un mikroviļņu krāsnis, elektriskās tējkannas, gludekļus, fēnus un citas mājsaimniecības elektriskās un elektroniskās iekārtas. Gan akcijas laikā, gan ikdienā šķiroto atkritumu savākšanas laukumos savāktie EEI atkritumi tiek nodoti tālākai pārstrādei – gada laikā tiek nodotas vairāk kā 20 tonnas šāda veida atkritumu.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas iedzīvotājiem, kas ar atbildību izturas pret vidi un neizmet elektriskās un elektroniskās iekārtas kopā ar citiem atkritumiem!

Atgādinām, ka ikdienā iedzīvotāji EEI atkritumus var bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00, izņemot pirmdienas. Savukārt mazās elektroiekārtas (fēni, tējkannas blenderi, mobilie telefoni utt.) bez maksas var nodot lielveikalā “Rimi” Lielajā prospektā 3/5 un J. Poruka ielā 5, kur sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” ir izvietotas īpašas kastes šo atkritumu savākšanai.

Aicinām iedzīvotājus piedalīties arī citās pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotajās akcijās. Sīkāka informācija par akcijām:

  • apmeklējot mājaslapu: www.vlk.lv;
  • sekojot informācijai sociālajos tīklos;
  • rakstot e-pastā: vlk@ventspils.lv;
  • zvanot pa tālr. 63626920;
  • ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā.
[top]