28 05 2019

Noslēgusies elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcija

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas ventspilniekiem par izrādīto aktivitāti elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) atkritumu savākšanas akcijā. Akcijas laikā tika savākti 624 kg elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu.

Šogad elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcija notika 25. maijā Ventas kreisajā krastā (pilsētā) un 26. maijā Ventas labajā krastā (Pārventā). Akcijas laikā iedzīvotāji bez maksas nodeva dažāda veida elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumus: datortehniku, ledusskapjus, televizorus un radioaparatūru, elektriskās plītis un mikroviļņu krāsnis, elektriskās tējkannas, gludekļus, fēnus un citas mājsaimniecības elektriskās un elektroniskās iekārtas.

Mūsu ikdienā arvien vairāk ienāk dažādas elektriskās un elektroniskās iekārtas, tādēļ arī šo atkritumu apjoms arvien pieaug. Akcijas laikā tika nodots 21 televizors, 8 datori, 7 putekļusūcēji, 7 monitori un vēl daudz dažādas elektriskās un elektroniskās iekārtas. Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas iedzīvotājiem, kas ar atbildību izturas pret vidi un neizmet elektriskās un elektroniskās iekārtas kopā ar citiem atkritumiem!

Ikdienā iedzīvotāji elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumus var bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00, izņemot pirmdienas. Savukārt mazās elektroiekārtas (fēni, tējkannas blenderi, mobilie telefoni utt.) bez maksas var nodot lielveikalā “Rimi” Lielajā prospektā 3/5 un J. Poruka ielā 5, kur sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” ir izvietotas īpašas kastes šo atkritumu savākšanai.

Sīkāka informācija par pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sniegtajiem pakalpojumiem un šķirošanas iespējām var saņemt zvanot pa tālr. 63626920, ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā vai apmeklējot mūsu mājaslapu – www.vlk.lv un sekojot informācijai sociālajos tīklos.

[top]