27 08 2019

Noslēdz savu vasaras sezonu Piejūras kempingā

Piejūras kempinga īpašais piedāvājums vasaras pēdējā nedēļā – nakšņo jebkurā kempinga mājiņā un saņem 20% atlaidi. Piedāvājums spēkā tikai šonedēļ, t.i., līdz š.g. 1. septembrim. Piedāvājuma laikā Ventu un Ģimene 3+ atlaides nedarbojas.

Viesu izvēlei tiek piedāvātas 43 mājiņas, 70 labiekārtotas treileru pieslēguma vietas un 300 telšu vietas. Kempinga teriorijā atrodas divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca un pašapkalpošanās virtuve. Vēl viesu labsajūtai Piejūras kempingā tiek piedāvāta sauna un karstā ūdens baļļa. Teritorijā atrodas sporta laukumi – volejbola un basketbola, kā arī bērnu rotaļu laukums un nojumes brīvdabas pasākumiem. Papildus nakšņošanas piedāvājumam kempingā pieejama arī banketu zāle.

Piejūras kempings aktīvā dzīvesveida piekritējiem piedāvā vairāk nekā 20 velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX nomu. Tāpat tiek nodrošināti bērnu sēdeklīši, lai ģimenes ar savām jaunākajām atvasēm varētu doties kopīgos izbraucienos. Garākiem izbraucieniem pa pilsētu noderēs velosipēdu piekabe, kas paredzēta bērnu pārvadāšanai.

Ventspils Piejūras kempings jau piekto gadu pēc kārtas saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga” un joprojām ir vienīgais kempings Latvijā, kam piešķirts “Zaļās Atslēgas” ekosertifikāts. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, viesu informēšanā, personāla iesaistē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

[top]